Adelante - studio tańca

Kadra

Praca: W związku z ciągłym rozwojem działalności studia zapraszamy doświadczonych instruktorów tańca do współpracy. 

W szczególności poszukujemy instruktorów od: hip hopu. , tanga, zouka. Prosimy o wysyłanie CV na adres:  studio@adelante.bydgoszcz.pl

 

 

instruktor  kopia

   

          Jakub Sajko - latino ladies, salsa, taniec towarzyski, bachata, kizomba, semba, body movement

   Tancerz, dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, choreograf, pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku ( instruktor odnowy biologicznej, masażysta). Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1993r. Wieloletni tancerz Elbląskiego Klubu Tańca “Jantar” oraz zawodnik Elbląskiej Formacji Tanecznej “Jantar”, z którą zdobywał medale w Polsce i za granicą. Na studiach kontynuował przygodę z tańcem jako instruktor klas gimnazjalnych oraz par seniorskich. Pobierał lekcję tańca towarzyskiego u najlepszych par tanecznych w Europie. Brał udział w wielu pokazach, szkoleniach oraz galach tanecznych organizowanych przez wielkich producentów min. „Star Entertainment”. Swoje umiejętności taneczne rozwijał współpracując z największą Szkołą Tańca w Polsce „The Salsa Kings”. Brał udział w wielu warsztatach oraz festiwalach tanecznych. Obecnie założyciel Studia Tańca Adelante , instruktor tańca towarzyskiego, tańca użytkowego, salsy w parach, salsy solo, kizomby , bachaty, semby oraz body movement. Prowadzi również kursy przedślubne przygotowujące młode pary do pierwszego tańca. Twierdzi, iż to nie talent, a ciężka praca prowadzi do sukcesu. Taniec uważa za świetną formę aktywnego wypoczynku oraz lekarstwo na pozbycie się codziennych problemów

 

   

       Michalina Zychal - taniec towarzyski, salsa, latino ladies, ladies chair dance, bachata, reggaeton

     Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania tancerka. Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Zaczynała od tańca towarzyskiego. Ognisty temperament zaprowadził ją do salsy i reggaetonu. Cały czas rozwija swoje umiejętności ciężką pracą na treningach i warsztatach tanecznych. Uwielbia poznawać nowych ludzi i to właśnie praca z nimi sprawia jej największą przyjemność i satysfakcję. Jej motto "taniec jest najpiękniejszą formą wyrażania siebie" doskonale oddaje jej pasje i miłość do tańca.

 

                  Ewelina Kaźmierczak - bachata ladies styling, bachata footwork   

     Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała na parkiecie tańca towarzyskiego, ale był to jedynie 3 miesięczny epizod. Od  12 roku życia przez  10 lat związana była z formacją taneczną "Rytmix", w której nacisk kładziony był na klasykę i jazz, jednak pojawiły się również elemnty hip-hopu i disco-dance. Po 10 latach nastąpiła kilkuletnia przerwa, po czym zmotywowana pojawiającymi się w mediach programami tanecznymi zdecycydowała się w 2012 r. wrócić na parkiet. Wróciła naturalnie do jazz'u i przez kilka miesięcy rozwijała się w tym kierunku pod okiem Piotra Jagielskiego. Jednocześnie z sali obok docierały rytmy salsy, które obudziły w niej głęboko skrywane niespełnione marzenie o tańcu latynoamerykańskim. Po pierwszych zajęciach salsy solo już na nich została porzucając jazz.  Ostatecznym punktem zapalnym do podjęcia wyzwania social dance, była impreza latino, na którą zabrała nas instruktorka salsy. Widząc pary na parkiecie wiedziałam, że chcę spróbować. I tak trafiłam na zajęcia salsy w parach, potem kizomby ucząc się u 2 najlepszych instruktorów w regionie. Od wielu lat szkoli się na licznych festiwalach w Polce i w Europie pod okiem najlepszych instruktorów. Jej serce najmocniej bije w kierunku bachaty.

 

             Ewelina Kaufka - Hip Hop, Zumba    

       Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego o kierunku wychowanie fizyczne specjalizacja nauczycielska. Mając 16 lat rozpoczęła swoją przygodę z tańcem. Pierwsze osiągnięcia odnosiła z grupą Flow ze studia tańca Born2Dance w Bydgoszczy. Kolejne sukcesy z grupą taneczną Wolf. Reprezentując kraj na zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. W lipcu 2012 r ukończyła kurs instruktorski form tanecznych- specjalność hip-hop. Jako instruktor tańca wkłada całe swoje serce aby przekazać swoim podopiecznym wiedzę jaką posiada. Wie,że ciężką pracą można osiągnąć wiele dlatego na sali jest wymagająca. Ciągle otwarta na inne techniki taneczne, poszerza swoje umiejętności. Kocha taniec i dlatego próbowala swoich sił w Pole dance, akrobatyce, break dance, latino a nawet balecie, jednak to hip hop skradł jej serce. Uważa, że dobry tancerz to wszechstronny tancerz, dlatego też swoich uczniów szkoli tak, aby poznali oni zróżnicowane techniki. Cierpliwość oraz świetny kontakt z ludźmi sprawiają że jej zajęcia cieszą się popularnością. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi od przedszkola az po młodzież szkolną. Mottem przewodnim Eweliny jest oddychać by żyć,żyć by tańczyć.

 

            Oliwia Kiełpińska - Twerk, Dancehall

       Uwielbia dzielić się swoją miłością do tańca z innymi, pokazując jakie korzyści niesie za sobą taka aktywność. Będąc kwalifikowanym instruktorem tańca i pedagogiem, stawia na ciągły rozwój  uczestnicząc w licznych warsztatach poszerzających wiedzę i umiejętności. W tańcu Oliwia najbardziej lubi wyrażać swoją kobiecość, pewność siebie, a także dzielić się energią. To dlatego jej serce skradły twerk, dancehall, soca i reggaeton.

 

            Paweł Warliński - Bachata 

      Znany wszystkim Bydgoskim tancerzom, PAWEŁ WARLINSKI. Pełen pomysłów i pozytywnej energii zawsze chętny do dzielenia sie nią z innymi. Cały czas czerpie taneczne inspiracje jeżdżąc na warsztaty po całej Polsce. Jest otwarty na eksperymenty z muzyką i tańcem. Każdy wie, że Adelante to jego drugi dom. Kilka lat poświęconych codziennym treningom sprawiło, że tańcząc czuje się swobodnie, a radość z tańca czerpie garściami i to pewnie sprawia, że jest dobrym nauczycielem. Jest wymagający lecz cierpliwy, dbający o szczegóły stworzy dla Was luźną atmosferę, która wprowadzi Was w piękny taneczny świat bachaty.

       

 

            Magdalena Kruszewska - UrbanKiz Ladies Styling 

    Magdalena Kruszewska. Swoją przygodę taneczną rozpoczęła 13 lat temu od Salsy L.A, później pojawiła się Bachata sensual, taniec towarzyski, jazz, taniec klasyczny i w końcu Kizomba ( i jej odmiany ), która całkowicie zawładnęła jej sercem. Na parkiecie stara się poprzez taniec wyrazić swoje emocje. Już od stycznia poprowadzi zajęcia UrbanKiz ladies styling dla kobiet.


NASZYM CELEM JEST MÓC POWIEDZIEĆ – CAŁA BYDGOSZCZ TAŃCZY Z NAMI !

Serdecznie zapraszamy !

Wszystkim Tym, którzy uczestniczą w stworzeniu Studia Tańca ADELANTE z całego serca dziękujemy !!!